Publications Office of the EU
Romunija-Târgu Mureș: Kontrastna sredstva za rentgenske preiskave - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta stran vsebuje samodejno ustvarjeno vsebino za izboljšanje najdljivosti in dostopnosti

- označuje kode CPV, izpeljane iz besedila postopka

- označuje samodejno prevedeno besedilo v jeziku iskanja

Romunija-Târgu Mureș: Kontrastna sredstva za rentgenske preiskave

  • Uverejnené
    10/04/2020
  • Rok
    15/05/2020
  • Odpiranje ponudb
    15/05/2020
  • Danes
    04/09/2026
Status
Oddaja ponudb je zaključena
Vrsta naročila
Supplies
Predmet podaljšanja
No
Kupec
SPITALUL CLINIC JUDETEAN MURES
Kraj izvajanja
NUTS code: RO125 Mureş
Naslov kupca
NUTS code: RO125 Mureş
Gospodarska panoga (glavna CPV)
33696800 Kontrastna sredstva za rentgenske preiskave
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
1,399,894.00 RON
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
12,946,281.30 RON
Podrobnosti so na voljo v vsakem sklopu
Število sklopov
7
Referenčna številka ponudbe
24014380_2020_PAAPD1130310
Opis

Digital Pact Duisburg Schools – IT Infrastructure and Low Voltage Technology (v angleščini) (tukaj: Paket 32 SfSb Žerjav šola v Duisburg-Wanheimerort)

Način oddaje
Ponudbe ali prijave za sodelovanje je treba poslati na naslov:
Uradno ime: Spitalul Clinic Județean Mureș
Nacionalna registracijska številka: 24014380
Poštni naslov: Str. Bernady Gyorgy nr. 6, judetul Mureș
Kraj: Târgu Mureș
Koda NUTS: RO125
Poštna številka: 540072
Krajina: ROU
Kontaktna oseba: Nicoleta Sandor
Glavni naslov: http://www.spitaljudeteanmures.ro/
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Javno naročilo vključuje sklenitev okvirnega sporazuma
Okvirni sporazum s/z several izvajalci dejavnosti
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
15/05/2020 15:00
Kraj izvajanja
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.