Publications Office of the EU
Norveška-Oslo: Gradbene strukture in materiali; pomožni gradbeni izdelki (razen električnih aparatov) - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Norveška-Oslo: Gradbene strukture in materiali; pomožni gradbeni izdelki (razen električnih aparatov)

  • Uverejnené
    23/09/2022
  • Rok
    10/11/2022
  • Oddano
    07/05/2023
  • Danes
    01/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Supplies
Predmet podaljšanja
No
Kupec
STATSBYGG
Kraj izvajanja
NUTS code: NO060 Trøndelag/Trööndelage
Naslov kupca
NUTS code: NO Norge
Gospodarska panoga (glavna CPV)
44000000 Gradbene strukture in materiali; pomožni gradbeni izdelki (razen električnih aparatov)
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
407,376,783.00 NOK
Referenčna številka ponudbe
2022/3133
Opis

Ocean Space Centre (OSC) shall be located at Tyholt in Trondheim, Norway. The Centre shall contain research and higher education institutions operating under one roof, seamlessly integrating basic and applied research areas in marine engineering and life sciences. Once completed, OSC shall consist of a unique selection of laboratories with simple and robust student laboratories, highly advanced laboratories for basic research, some of the world's largest hydrodynamic laboratories for large-scale and industrial research, and full-scale field laboratories in the fjord and marine areas outside Trondheim. All this combined with advanced computational and numerical facilities. The new laboratories shall replace the existing facilities currently located at Tyholt in Trondheim.

Način oddaje
Po elektronski pošti:
https://permalink.mercell.com/186345064.aspx
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
Preverite povezane dokumente za podrobnosti
Metoda oddaje
The most economic tender
Ocenjena vrednost
Ni na voljo
Končna pogodbena vrednost
407,376,783.00 NOK
Oddaja naročil
Uradno ime: AXTECH AS
Poštni naslov: Fannestrandvegen 85
Kraj: MOLDE
Poštna številka: 6416
Krajina: NOR
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.