Publications Office of the EU
Španija-Barcelona: Storitve produkcije televizijskih programov - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta stran vsebuje samodejno ustvarjeno vsebino za izboljšanje najdljivosti in dostopnosti

- označuje kode CPV, izpeljane iz besedila postopka

Španija-Barcelona: Storitve produkcije televizijskih programov

  • Oddano
    27/11/2017
  • Danes
    03/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Services
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Xarxa Audiovisual Local, S.L.
Kraj izvajanja
NUTS code: ES511 Barcelona
Naslov kupca
NUTS code: ES511 Barcelona
Gospodarska panoga (glavna CPV)
92221000 Storitve produkcije televizijskih programov
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
247,920.00
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
247,920.00 EUR
Referenčna številka ponudbe
Ni na voljo
Opis

Producción audiovisual de un programa de Tv «Bentrobats».

Način oddaje
Ni na voljo
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Not applicable
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
Ni na voljo
Kraj izvajanja
Metoda oddaje
Lowest price
Ocenjena vrednost
247,920.00
Končna pogodbena vrednost
247,920.00 EUR
Oddaja naročil
Uradno ime: ETV-Llobregat TV, S.L.
Poštni naslov:
Kraj: Barcelona
Poštna številka:
Krajina: ESP
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.