Publications Office of the EU
Francija-Marseille: Ogrevalni objekti - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta stran vsebuje samodejno ustvarjeno vsebino za izboljšanje najdljivosti in dostopnosti

- označuje kode CPV, izpeljane iz besedila postopka

Francija-Marseille: Ogrevalni objekti

  • Oddano
    02/06/2014
  • Danes
    01/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Services
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Ni na voljo
Kraj izvajanja
NUTS code: FRL04 Bouches-du-Rhône
Naslov kupca
NUTS code: Ni na voljo
Gospodarska panoga (glavna CPV)
45232141 Ogrevalni objekti
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
205,050.00
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
205,600.00 EUR
Referenčna številka ponudbe
2013-165433
Opis

exploitation des installations thermiques P2 P3 et P3R des deux sites de la SA d'HLM PHOCEENNE D'HABITATIONS situés au 20 Bd Peytral et 11 rue Armény 13006 Marseille

Način oddaje
Ni na voljo
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Not applicable
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
Ni na voljo
Kraj izvajanja
oznaka CPV
Metoda oddaje
The most economic tender
Ocenjena vrednost
205,050.00
Končna pogodbena vrednost
205,600.00 EUR
Oddaja naročil
Uradno ime: MTO
Poštni naslov: 1330 rue René Gauthier de la Lauziere
Kraj: AIX EN PROVENCE
Poštna številka: 13856
Krajina: FRA
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.