Publications Office of the EU
Latvija-Jelgava: Laboratorijska, optična in precizna oprema (razen očal) - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Latvija-Jelgava: Laboratorijska, optična in precizna oprema (razen očal)

  • Uverejnené
    31/01/2018
  • Rok
    01/03/2018
  • Preklicano
    28/04/2018
  • Danes
    03/09/2026
Status
Canceled
Vrsta naročila
Supplies
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Latvijas Lauksaimniecības universitāte
Kraj izvajanja
NUTS code: LV003 Kurzeme
Naslov kupca
NUTS code: LV00 Latvija
Gospodarska panoga (glavna CPV)
38000000 Laboratorijska, optična in precizna oprema (razen očal)
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
Postopek je zaključen
Referenčna številka ponudbe
LLU 2018/17/AK
Opis

Viegli gaistošo (VOC) un daļēji gaistošo organisko savienojumu (SVOC) uztveršanas un analīzes sistēmas ar termodesorberi piegāde ERAF projekta „LLU un tās pārraudzībā esošo zinātnisko institūciju pētniecības, attīstības infrastruktūras un institucionālās kapacitātes stiprināšana” ietvaros.

Način oddaje
Ponudbe ali prijave za sodelovanje je treba poslati na naslov:
Uradno ime: Latvijas Lauksaimniecības universitāte
Nacionalna registracijska številka: 90000041898
Poštni naslov: Lielā iela 2
Kraj: Jelgava
Koda NUTS: LV00
Poštna številka: LV-3001
Krajina: LVA
Kontaktna oseba: Inese Sprukta
Glavni naslov: http://www.llu.lv
Po elektronski pošti:
www.eis.gov.lv
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
01/03/2018 15:00
Kraj izvajanja
Metoda oddaje
Lowest price
Ocenjena vrednost
Ni na voljo
Končna pogodbena vrednost
Postopek je zaključen
Oddaja naročil
Postopek je zaključen
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.