Publications Office of the EU
Poljska-Białystok: Medicinska oprema - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Poljska-Białystok: Medicinska oprema

  • Uverejnené
    15/06/2017
  • Rok
    27/07/2017
  • Odpiranje ponudb
    27/07/2017
  • Oddano
    31/08/2017
  • Danes
    31/08/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Supplies
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Uniwersytet Medyczny w Białymstoku
Kraj izvajanja
NUTS code: PL841 Białostocki
Naslov kupca
NUTS code: PL841 Białostocki
Gospodarska panoga (glavna CPV)
33100000 Medicinska oprema
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
47,010.48 PLN
Število sklopov
3
Referenčna številka ponudbe
AZP/261/D/21/TZ/A7/2017
Opis

Dostawa aparatury medycznej wraz z rozładunkiem, wniesieniem, montażem, zainstalowaniem, uruchomieniem oraz dostawą instrukcji stanowiskowej wraz z jej wdrożeniem, z podziałem na 3 części.

Način oddaje
Ponudbe ali prijave za sodelovanje je treba poslati na naslov:
Uradno ime: Uniwersytet Medyczny w Białymstoku
Poštni naslov: ul. Jana Kilińskiego 1
Kraj: Białystok
Koda NUTS: PL343
Poštna številka: 15-089
Krajina: POL
Kontaktna oseba: Dział Zamówień Publicznych – Walentyna Horoszewska
Glavni naslov: www.umb.edu.pl
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
27/07/2017 11:00
Kraj izvajanja
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.