Publications Office of the EU
“Доставка на оборудване, изграждане и монтаж на Структурна Кабелна Система за учебните корпуси на Технически университет – София, филиал Пловдив” - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

“Доставка на оборудване, изграждане и монтаж на Структурна Кабелна Система за учебните корпуси на Технически университет – София, филиал Пловдив”

  • Uverejnené
    18/12/2024
  • Rok
    23/01/2025
  • Odpiranje ponudb
    24/01/2025
  • Oddano
    13/03/2025
  • Danes
    31/08/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Supplies
Predmet podaljšanja
No
Kupec
ТЕХНИЧЕСКИ УНИВЕРСИТЕТ
Kraj izvajanja
NUTS code: Več krajev izvedbe
Naslov kupca
NUTS code: BG411 София (столица)
Gospodarska panoga (glavna CPV)
32421000 Omrežni kabli
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
47,472.00 BGN
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Število sklopov
2
Referenčna številka ponudbe
450073
Opis

Предметът на обществената поръчка е: “Доставка на оборудване, изграждане и монтаж на Структурна Кабелна Система за учебните корпуси на Технически университет – София, филиал Пловдив” по обособени позиции: Обособена позиция № 1: „Доставка на оборудване, изграждане и монтаж на Структурна Кабелна Система за първи и втори учебен корпус“ Обособена позиция № 2: „Доставка на оборудване, изграждане и монтаж на Структурна Кабелна Система за секция А1 на четвърти учебен корпус“.

Način oddaje
Po elektronski pošti:
https://app.eop.bg/today/450073
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Elektronska predložitev: zahtevana
https://app.eop.bg/today/450073
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
24/01/2025 14:00
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.