Publications Office of the EU
Španija-Pontevedra: Motorna vozila za prevoz blaga - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Španija-Pontevedra: Motorna vozila za prevoz blaga

  • Oddano
    06/06/2022
  • Danes
    02/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Supplies
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Presidencia de la Diputación Provincial de Pontevedra
Kraj izvajanja
NUTS code: ES114 Pontevedra
Naslov kupca
NUTS code: ES114 Pontevedra
Gospodarska panoga (glavna CPV)
34130000 Motorna vozila za prevoz blaga
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Referenčna številka ponudbe
2021049376
Opis

lote 1

Način oddaje
Ni na voljo
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Not applicable
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
Ni na voljo
Kraj izvajanja
Metoda oddaje
Not applicable
Ocenjena vrednost
Ni na voljo
Končna pogodbena vrednost
Ni na voljo
Oddaja naročil
Uradno ime: Monforte, S.A.
Poštni naslov: Rua Coton de Arriba, 2 (P.I. Louzaneta)
Kraj: Lugo
Poštna številka: 27028
Krajina: ESP
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.