Publications Office of the EU
Združeno kraljestvo-Exeter: Storitve na področju farmacije - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Združeno kraljestvo-Exeter: Storitve na področju farmacije

  • Objavljeno
    03/11/2016
  • Predvidena objava
    16/12/2016
  • Uverejnené
    10/01/2017
  • Rok
    03/02/2017
  • Odpiranje ponudb
    03/02/2017
  • Oddano
    21/03/2017
  • Danes
    05/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Services
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Somerset Partnership NHS Foundation Trust
Kraj izvajanja
NUTS code: UKK23 Somerset
Naslov kupca
NUTS code: UKK South West (England)
Gospodarska panoga (glavna CPV)
85149000 Storitve na področju farmacije
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
10,000,000.00 GBP
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
10,000,000.00 GBP
Referenčna številka ponudbe
SPT/TD/PPSA/NOV-16
Opis

Supply of Pharmacy Services for the Somerset Partnership NHS Foundation Trust. This procurement was managed by the Peninsula Purchasing and Supply Alliance on behalf of Somerset Partnership NHS Foundation Trust.
This Procurement was conducted under the Light Touch Regime: Regulation 74-76.

Način oddaje
Ponudbe ali prijave za sodelovanje je treba poslati na naslov:
Uradno ime: Somerset Partnership NHS Foundation Trust
Nacionalna registracijska številka: 1234
Poštni naslov: c/o Peninsula Purchasing and Supply Alliance, Royal Devon and Exeter NHS Foundation Trust, Gladstone Road, South west region
Kraj: Exeter
Koda NUTS: UKK23
Poštna številka: EX1 2ED
Krajina: GBR
Kontaktna oseba: Tracie Dawson
Glavni naslov: https://uk.eu-supply.com/login.asp?B=NHSSW
Po elektronski pošti:
https://uk.eu-supply.com/app/rfq/rwlentrance_s.asp?PID=18429&B=NHSSW
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
03/02/2017 12:00
Kraj izvajanja
Metoda oddaje
The most economic tender
Ocenjena vrednost
10,000,000.00 GBP
Končna pogodbena vrednost
10,000,000.00 GBP
Oddaja naročil
Uradno ime: Yeovil District Hospital NHS Foundation Trust
Poštni naslov: Higher Kingston
Kraj: Yeovil
Poštna številka: BA21 4AT
Krajina: GBR
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.