Publications Office of the EU
Norveška-Tromsø: Storitve na področju zdravstva in socialnega varstva - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Norveška-Tromsø: Storitve na področju zdravstva in socialnega varstva

  • Objavljeno
    12/05/2021
  • Predvidena objava
    21/05/2021
  • Danes
    01/09/2026
Status
Neaktivno
Vrsta naročila
Services
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Tromsø kommune
Kraj izvajanja
NUTS code: NO074 Troms og Finnmark/Romsa ja Finnmárku/Tromssa ja Finmarkku
Naslov kupca
NUTS code: NO074 Troms og Finnmark/Romsa ja Finnmárku/Tromssa ja Finmarkku
Gospodarska panoga (glavna CPV)
85000000 Storitve na področju zdravstva in socialnega varstva
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
Postopek je zaključen
Referenčna številka ponudbe
21/83
Opis

Tromsø kommune (Tromsø Municipality) has been tasked by Helsedirektoratet (the Norwegian Directorate of Health) with having a testing station at Tromsø Airport to be used for testing of passengers arriving on international flights. The municipality does not have the capacity to implement this itself, and thus wants to enter into a contract with a supplier who can implement this on behalf of Tromsø kommune (Tromsø Municipality).

Način oddaje
Ni na voljo
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Not applicable
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
Ni na voljo
Metoda oddaje
Not applicable
Ocenjena vrednost
Ni na voljo
Končna pogodbena vrednost
Postopek je zaključen
Oddaja naročil
Postopek je zaključen
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.