Publications Office of the EU
Španija-Majadahonda: Reagenti in kontrastna sredstva - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Španija-Majadahonda: Reagenti in kontrastna sredstva

  • Uverejnené
    02/02/2018
  • Rok
    12/03/2018
  • Odpiranje ponudb
    05/04/2018
  • Oddano
    30/04/2018
  • Danes
    01/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Supplies
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Hospital Universitario Puerta de Hierro de Majadahonda
Kraj izvajanja
NUTS code: ES300 Madrid
Naslov kupca
NUTS code: Ni na voljo
Gospodarska panoga (glavna CPV)
33696000 Reagenti in kontrastna sredstva
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
242,347.05 EUR
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
157,002.04 EUR
Podrobnosti so na voljo v vsakem sklopu
Število sklopov
3
Referenčna številka ponudbe
GCASU 2018-3-FAR
Opis

Suministro de gadolinio

Način oddaje
Ponudbe ali prijave za sodelovanje je treba poslati na naslov:
Uradno ime: Hospital Universitario Puerta de Hierro de Majadahonda
Poštni naslov: C/ Joaquín Rodrigo, 2.
Kraj: Madrid.
Poštna številka: 28222
Krajina: ESP
Kontaktna oseba: Registro del Hospital U. Puerta de Hierro Majadahonda.
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for one or more lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Obvestilo vključuje javno naročilo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
05/04/2018 10:30
Kraj izvajanja
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.