Publications Office of the EU
Zunanji partner WiDi 2024–2027 (možnost 2028), RB Ost, SM Eisenhüttenstadt, sklop 2 - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta stran vsebuje samodejno ustvarjeno vsebino za izboljšanje najdljivosti in dostopnosti

- označuje samodejno prevedeno besedilo v jeziku iskanja

Zunanji partner WiDi 2024–2027 (možnost 2028), RB Ost, SM Eisenhüttenstadt, sklop 2

  • Uverejnené
    08/07/2024
  • Rok
    06/08/2024
  • Odpiranje ponudb
    06/08/2024
  • Oddano
    28/08/2024
  • Danes
    31/08/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Services
Predmet podaljšanja
Yes
Kupec
Landesbetrieb Straßenwesen Brandenburg, Dienststätte Kyritz
Kraj izvajanja
NUTS code: Več krajev izvedbe
Naslov kupca
NUTS code: DE40D Ostprignitz-Ruppin
Gospodarska panoga (glavna CPV)
90620000 Storitve odstranjevanja snega
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Referenčna številka ponudbe
K-2024-0038
Opis

WiDi zunanji partner 2024-2027 (možnost 2028) RB Ost, SM Eisenhüttenstadt Lot 2

Način oddaje
Po elektronski pošti:
http://www.bietercockpit.de
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Elektronska predložitev: dovoljeno
http://www.bietercockpit.de
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
06/08/2024 09:00
Metoda oddaje
Umweltbelastung (Emissionsklasse)
Ocenjena vrednost
Ni na voljo
Končna pogodbena vrednost
Ni na voljo
Oddaja naročil
Uradno ime: TEW Transport und Erden GmbH
Poštni naslov:
Kraj: Neißemünde
Poštna številka: 15898
Krajina:
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.