Publications Office of the EU
Poljska-Varšava: Arhitekturne, inženirske in projektantske storitve - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Poljska-Varšava: Arhitekturne, inženirske in projektantske storitve

  • Uverejnené
    23/09/2015
  • Rok
    30/10/2015
  • Odpiranje ponudb
    30/10/2015
  • Oddano
    18/12/2015
  • Danes
    02/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Services
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Ni na voljo
Kraj izvajanja
NUTS code: PL4 Makroregion północno-zachodni
Naslov kupca
NUTS code: Ni na voljo
Gospodarska panoga (glavna CPV)
71240000 Arhitekturne, inženirske in projektantske storitve
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
86,880.00 PLN
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
125,749.05 PLN
Referenčna številka ponudbe
ZP/2015/09/0113/POZ
Opis

1. Przedmiotem Zamówienia jest sporządzenie dokumentacji projektowej, dla zamierzenia budowlanego pod nazwą: „Modernizacja gazociągu DN500 Adamów Włocławek oraz DN250 Turek–Uniejów (wykonanie dwóch przejść pod rzeką Kiełbaska oraz zabudowa liry przekroczenia cieku rzeki (cieku) Kiełbaska, a także likwidacja przekroczeń nadziemnych)”.
2. Szczegółowy opis przedmiotu Zamówienia został zamieszczony w załączniku nr 1 oraz Warunkach Technicznych nr OP-DL.4131.112.2014/1 stanowiących załącznik nr 1.A do SIWZ.
3. Podane w opisach nazwy własne nie mają na celu naruszenia zasad równego traktowania i uczciwej konkurencji, a mają jedynie za zadanie sprecyzowanie oczekiwań jakościowych i technologicznych Zamawiającego.
4. W przypadku powoływania się w treści załącznika nr 1 oraz nr 1.A do SWIZ na konkretne normy, aprobaty, specyfikacje techniczne i systemy odniesienia Zamawiający zgodnie z art. 30 ust. 4 Ustawy dopuszcza rozwiązania równoważne wymaganiom opisywanym w przywołanych normach, aprobatach, specyfikacjach technicznych i systemach odniesienia, w tym dokumenty równoważne.

Način oddaje
Ni na voljo
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Obvestilo vključuje javno naročilo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
30/10/2015 10:15
Metoda oddaje
The most economic tender
Ocenjena vrednost
86,880.00 PLN
Končna pogodbena vrednost
125,749.05 PLN
Oddaja naročil
Uradno ime: TESGAS SA
Poštni naslov: Dąbrowa ul. Batorowska 9
Kraj: Dopiewo
Poštna številka: 62-070
Krajina: POL
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.