Publications Office of the EU
Španija-Galicia: Vzdrževanje opreme za informacijsko tehnologijo - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Španija-Galicia: Vzdrževanje opreme za informacijsko tehnologijo

  • Uverejnené
    29/04/2022
  • Rok
    27/05/2022
  • Odpiranje ponudb
    27/05/2022
  • Oddano
    18/07/2022
  • Danes
    04/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Services
Predmet podaljšanja
Yes
Kupec
Presidencia de la Diputación Provincial de Pontevedra
Kraj izvajanja
NUTS code: ES114 Pontevedra
Naslov kupca
NUTS code: ES114 Pontevedra
Gospodarska panoga (glavna CPV)
50312610 Vzdrževanje opreme za informacijsko tehnologijo
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
115,022.02 EUR
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
95,990.00 EUR
Referenčna številka ponudbe
2022009455
Opis

Contratación del servicio de soporte y mantenimiento de infraestructuras de almacenamiento de cabinas Unity de la Diputación de Pontevedra

Način oddaje
Po elektronski pošti:
https://community.vortal.biz/Public/contract-notice-view/PT1.NTC.1896942/?
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
27/05/2022 10:01
Kraj izvajanja
Metoda oddaje
The most economic tender
Ocenjena vrednost
115,022.02 EUR
Končna pogodbena vrednost
95,990.00 EUR
Oddaja naročil
Uradno ime: INTERNACIONAL PERIFERICOS Y MEMORIAS ESPAÑA S.L
Poštni naslov: VALLESPIR 18 , SANT JOAN DESPI
Kraj: Catalunya (Cataluña)
Poštna številka: 08970
Krajina: ESP
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.