Publications Office of the EU
Španija-Vitoria-Gasteiz: Storitve tehničnega nadzora - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta stran vsebuje samodejno ustvarjeno vsebino za izboljšanje najdljivosti in dostopnosti

- označuje samodejno prevedeno besedilo v jeziku iskanja

Španija-Vitoria-Gasteiz: Storitve tehničnega nadzora

  • Uverejnené
    26/07/2023
  • Rok
    15/09/2023
  • Odpiranje ponudb
    05/10/2023
  • Oddano
    19/12/2023
  • Danes
    01/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Services
Predmet podaljšanja
No
Kupec
VISESA - Vivienda y Suelo de Euskadi, S.A. - Departamento Técnico
Kraj izvajanja
NUTS code: Več krajev izvedbe
Naslov kupca
NUTS code: ES21 País Vasco
Gospodarska panoga (glavna CPV)
71356100 Storitve tehničnega nadzora
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
368,680.65 EUR
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
209,116.00 EUR
Podrobnosti so na voljo v vsakem sklopu
Število sklopov
5
Referenčna številka ponudbe
CON-230445
Opis

Sklepanje pogodb za zagotavljanje storitev KAKOVOSTNEGA NADZORA SUBJEKTOV v stavbi za več promocij VISESA.

Način oddaje
Ponudbe ali prijave za sodelovanje je treba poslati na naslov:
Uradno ime: VISESA - Vivienda y Suelo de Euskadi, S.A. - Departamento Técnico
Nacionalna registracijska številka: A20306775
Poštni naslov: Vivienda y Suelo de Euskadi, S.A.c/Portal de Gamarra, 1A 2ºplanta01013 Vitoria-Gasteiz
Kraj: Vitoria-Gasteiz
Koda NUTS: ES21
Poštna številka: 01013
Krajina: ESP
Kontaktna oseba: Cristina Llamas
Glavni naslov: http://www.visesa.eus
Po elektronski pošti:
https://www.contratacion.euskadi.eus/KPELicitacion
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
05/10/2023 09:45
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.