Publications Office of the EU
Košare za sadje - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta stran vsebuje samodejno ustvarjeno vsebino za izboljšanje najdljivosti in dostopnosti

- označuje kode CPV, izpeljane iz besedila postopka

- označuje samodejno prevedeno besedilo v jeziku iskanja

Košare za sadje

  • Uverejnené
    04/09/2025
  • Rok
    03/10/2025
  • Odpiranje ponudb
    04/10/2025
  • Oddano
    28/10/2025
  • Danes
    01/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Supplies
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Jönköpings kommun
Kraj izvajanja
NUTS code: Več krajev izvedbe
Naslov kupca
NUTS code: SE211 Jönköpings län
Gospodarska panoga (glavna CPV)
15000000 Živila, pijače, tobačni izdelki in z njimi povezani izdelki
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
2,500,000.00 SEK
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Referenčna številka ponudbe
2025_24/164
Opis

Naročilo vključuje dostavo košar za sadje na delovna mesta občine Jönköping.

Način oddaje
Po elektronski pošti:
https://tendsign.com/doc.aspx?MeFormsNoticeId=68385&GoTo=Tender
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Elektronska predložitev: zahtevana
https://tendsign.com/doc.aspx?MeFormsNoticeId=68385&GoTo=Tender
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Javno naročilo vključuje sklenitev okvirnega sporazuma
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
04/10/2025 00:00
Metoda oddaje
Merilo:
Vrsta: price
Opis: Se underlag för utvärdering av lägsta pris.
Ponder (odstotek, točno) : 591650
Ocenjena vrednost
2,500,000.00 SEK
Končna pogodbena vrednost
Ni na voljo
Oddaja naročil
Uradno ime: Man måste Må AB
Poštni naslov:
Kraj: LINKÖPING
Poštna številka: 58750
Krajina:
Uradno ime: Rudenstams Bär & Fruktodling AB
Poštni naslov:
Kraj: HUSKVARNA
Poštna številka: 56192
Krajina:
Uradno ime: Företagsväxter i Knivsta AB
Poštni naslov:
Kraj: KNIVSTA
Poštna številka: 74123
Krajina:
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.