Publications Office of the EU
Nemčija-Würzburg: Inženirske storitve - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Nemčija-Würzburg: Inženirske storitve

  • Uverejnené
    09/05/2015
  • Rok
    09/06/2015
  • Oddano
    30/10/2015
  • Danes
    04/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Services
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Mainfränkische Werkstätten GmbH, vertr. durch Geschäftsführer Herrn Dieter Körber
Kraj izvajanja
NUTS code: DE263 Würzburg, Kreisfreie Stadt
Naslov kupca
NUTS code: Ni na voljo
Gospodarska panoga (glavna CPV)
71300000 Inženirske storitve
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
266,315.36 EUR
Referenčna številka ponudbe
Ni na voljo
Opis

Die Mainfränkische Werkstätten GmbH plant die Sanierung des 1977 errichteten Sozial- und Verwaltungstraktes der Mainfränkischen Werkstätten GmbH, Ohmstraße 13 in Würzburg, einschließlich der Erneuerung der Haustechnik und Ertüchtigung des Brandschutzes, sowie Erneuerung der Heizungs- und Elektrotechnik in den Werkhallen des Gesamtbauabschnitts BA II.
Die Mainfränkische Werkstätten GmbH ist als Integrationsunternehmen in der Trägerschaft der Lebenshilfe-Vereine eine Werkstatt und Tagesförderstätte für Menschen mit Behinderung.
Besonders Wert gelegt wird auf:
— planerischer und baulicher Umgang mit Menschen mit Behinderungen;
— barrierefreies Bauen im Bestand;
— helle, freundliche Gestaltung mit Licht und Farbe;
— sensible Akustikplanung und optimierte Lärmreduzierung während der Bauphase besonders unter dem Gesichtspunkt Durchführung der Sanierung bei laufendem Betrieb;
— Brandschutz;
— Energieoptimierte und energieeffiziente Bauweise;
— Funktionalität/Wirtschaftlichkeit/niedrige Unterhaltskosten.
Kennzahlen:
ca. 18 406,69 m3 BRI//ca. 5 409,48 m2 BGF Verwaltungs- und Sozialtrakt Ebene 1-3;
ca. 2 685,62 m3 BRI//ca. 704,04 m2 BGF Vorhandener Anbau Lager:
ca. 25 445,08 m3 BRI//ca. 3 324,51 m2 BGF Werkhallen (2013/14 bereits saniert, in BA II sind nur Heizung- und Elektro-installationen noch zu sanieren).
Kostenrahmen:
Der Gesamtkostenrahmen Gebäude wird derzeit mit ca. 4 300 000 EUR netto (KGR 300 – 700 nach DIN 276) angenommen.
KG 300/500 ca. 1 807 200,00 EUR netto;
KG 400 HLS ca. 1 468 300,00 EUR netto;
KG 400 Elektro ca. 296 600,00 EUR netto;
KG 700 ca. 721 800,00 EUR netto.
Summe:
KG 300/400/500/700 ca. 4 293 900,00 EUR netto.
Terminvorausschau:
— Planungsbeginn umgehend nach Abschluss VOF;
— Planung 2015-2016 (LPH 1 + 2 bereits 2014 erbracht);
— Bauphase ab 2016;
— Bauzeit an einem Stück oder in Abschnitten (je nach Planung).

Način oddaje
Ponudbe ali prijave za sodelovanje je treba poslati na naslov:
Uradno ime: Mainfränkische Werkstätten GmbH, vertr. durch Geschäftsführer Herrn Dieter Körber
Poštni naslov: Ohmstraße 13
Kraj: Würzburg
Poštna številka: 97076
Krajina: DEU
Kontaktna oseba: Mainfränkische Werkstätten GmbH
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Obvestilo vključuje javno naročilo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
Ni na voljo
Metoda oddaje
The most economic tender
Ocenjena vrednost
Ni na voljo
Končna pogodbena vrednost
266,315.36 EUR
Oddaja naročil
Uradno ime: Ingenieurbüro Wohlfroomm
Poštni naslov: Theaterstr. 8
Kraj: Würzburg
Poštna številka: 97070
Krajina: DEU
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.