Publications Office of the EU
Francija-Pariz: Gradbena dela - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta stran vsebuje samodejno ustvarjeno vsebino za izboljšanje najdljivosti in dostopnosti

- označuje kode CPV, izpeljane iz besedila postopka

Francija-Pariz: Gradbena dela

  • Uverejnené
    17/05/2017
  • Rok
    14/06/2017
  • Odpiranje ponudb
    15/06/2017
  • Oddano
    13/07/2017
  • Danes
    01/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Works
Predmet podaljšanja
Yes
Kupec
OSICA — Groupe SNI
Kraj izvajanja
NUTS code: Več krajev izvedbe
Naslov kupca
NUTS code: FR101 Paris
Gospodarska panoga (glavna CPV)
45000000 Gradbena dela
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
40.00 EUR
Število sklopov
8
Referenčna številka ponudbe
Ni na voljo
Opis

Lot 1: T3P — Remplacement de menuiseries extérieures Lot 2: T4B — Remplacement de boîtes aux lettres et équipements de halls divers Lot 3: T5P — Remplacement de portes palières, de portes de coursives et de portes pavillonnaires Lot 4: T36 — Réfection et entretien des couvertures avec et sans isolation thermique Lot 5: T37 — Réfection et entretien des complexes d'étanchéité de toitures terrasses Lot 6: T38 — Ravalement, protection et isolation thermique des façades Lot 7: T45 — Lessivage et peinture des parties communes Lot 8: TREV — Réfection des revêtements de murs et sols en parties communes.

Način oddaje
Ponudbe ali prijave za sodelovanje je treba poslati na naslov:
Uradno ime: OSICA — GROUPE SNI — Direction Technique
Poštni naslov: 102 avenue de France
Kraj: Paris cedex 13
Koda NUTS: FR10
Poštna številka: 75646
Krajina: FRA
Glavni naslov: http://www.marches-securises.fr
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
15/06/2017 10:00
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.