Publications Office of the EU
Nova raziskovalna stavba DKFZ - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta stran vsebuje samodejno ustvarjeno vsebino za izboljšanje najdljivosti in dostopnosti

- označuje samodejno prevedeno besedilo v jeziku iskanja

Nova raziskovalna stavba DKFZ

  • Objavljeno
    05/05/2023
  • Predvidena objava
    15/06/2026
  • Danes
    05/09/2026
Status
Neaktivno
Vrsta naročila
Works
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Deutsches Krebsforschungszentrum (DKFZ Standort Dresden)
Kraj izvajanja
NUTS code: Več krajev izvedbe
Naslov kupca
NUTS code: DE125 Heidelberg, Stadtkreis
Gospodarska panoga (glavna CPV)
45215100 Gradbena dela na stavbah, povezanih z zdravstvom
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
18,000,000.00 EUR
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
Postopek je zaključen
Podrobnosti so na voljo v vsakem sklopu
Referenčna številka ponudbe
Ni na voljo
Opis

Nova raziskovalna stavba DKFZ. Načrtovanih je veliko posameznih poslov (2022–2026). Informacije o vsebini in obsegu posameznih sklopov se predložijo ločeno z ločenim obvestilom. Nadaljnje objave so načrtovane za obdobje 2022/2023.

Način oddaje
Ponudbe ali prijave za sodelovanje je treba poslati na naslov:
Uradno ime: Universitätsklinikum Carl Gustav Carus Dresden an der Technischen Universität Dresden Anstalt des öffentlichen Rechts des Freistaates Sachsen
Poštni naslov: Fetscherstraße 74
Kraj: Dresden
Koda NUTS: DED21
Poštna številka: 01307
Krajina: DEU
Glavni naslov: www.uniklinikum-dresden.de
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Elektronska predložitev: zahtevana
Not specified
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
Ni na voljo
Kupci
Universitätsklinikum Carl Gustav Carus Dresden an der Technischen Universität Dresden Anstalt des öffentlichen Rechts des Freistaates Sachsen
Metoda oddaje
Lowest price
Ocenjena vrednost
18,000,000.00 EUR
Končna pogodbena vrednost
Postopek je zaključen
Oddaja naročil
Postopek je zaključen
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.