Publications Office of the EU
Francija-Douai: Spektrometer mase - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Francija-Douai: Spektrometer mase

  • Uverejnené
    08/07/2016
  • Rok
    31/08/2016
  • Odpiranje ponudb
    05/09/2016
  • Oddano
    02/11/2016
  • Danes
    04/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Supplies
Predmet podaljšanja
No
Kupec
École des mines de Douai
Kraj izvajanja
NUTS code: FRE11 Nord
Naslov kupca
NUTS code: FRE11 Nord
Gospodarska panoga (glavna CPV)
38433100 Spektrometer mase
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
500,000.00 EUR
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
416,665.00 EUR
Referenčna številka ponudbe
no 16 EMD 035 M
Opis

Achat d'un spectromètre de masse par transfert de protons haute résolution ainsi que son système de contrôle et de traitement de données.

Način oddaje
Ponudbe ali prijave za sodelovanje je treba poslati na naslov:
Uradno ime: École des mines de Douai
Nacionalna registracijska številka: 19590342200010
Poštni naslov: 941 rue Charles Bourseul — CS 10838
Kraj: Douai
Koda NUTS: FR301
Poštna številka: 59508
Krajina: FRA
Kontaktna oseba: Annie Demski
Glavni naslov: http://www2.mines-douai.fr
Po elektronski pošti:
https://www.achatpublic.com/sdm/ent/gen/ent_detail.do?PCSLID=CSL_2016_qoSsJVZ9I0
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
05/09/2016 14:00
Kraj izvajanja
Metoda oddaje
The most economic tender
Ocenjena vrednost
500,000.00 EUR
Končna pogodbena vrednost
416,665.00 EUR
Oddaja naročil
Uradno ime: Ionicon Analytik Gesellschaft mbH
Poštni naslov: Eduard-Bodem-Gasse 3
Kraj: Innsbruck
Poštna številka: 6020
Krajina: AUT
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.