Publications Office of the EU
DNS - Gozdarska dejavnost v procesu pridelave na OZ Považie, OZ Sever in OZ Tatry - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta stran vsebuje samodejno ustvarjeno vsebino za izboljšanje najdljivosti in dostopnosti

- označuje samodejno prevedeno besedilo v jeziku iskanja

DNS - Gozdarska dejavnost v procesu pridelave na OZ Považie, OZ Sever in OZ Tatry

  • Uverejnené
    12/08/2026
  • Danes
    04/09/2026
  • Rok
    16/09/2026
Status
Objavljeno
Vrsta naročila
Services
Predmet podaljšanja
No
Kupec
LESY Slovenskej republiky, štátny podnik
Kraj izvajanja
NUTS code: Več krajev izvedbe
Naslov kupca
NUTS code: SK032 Banskobystrický kraj
Gospodarska panoga (glavna CPV)
77230000 Storitve v zvezi z gozdarstvom
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
1,279,000.00 EUR
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Referenčna številka ponudbe
DNS PČ Považie, Tatry a Sever
Opis

Predmet naročil, oddanih v okviru dinamičnega nabavnega sistema (v nadaljnjem besedilu: DNS), bodo čiščenje površin pred ostanki po sečnji, priprava tal za obnovo gozdov, ponovno pogozdovanje s sajenjem ali setvijo, nadaljnja oskrba mladih gozdnih sestojev z zaščito pred plevelom, divjad in njihova vzgoja z redčenjem in odstranjevanjem nezaželenih dreves iz sestoja z namenom izboljšanja njihove kakovosti in stabilnosti. To osnovno skrb dopolnjujejo delo na področju varstva gozdov, namenjeno preprečevanju in neposredni obrambi pred škodljivimi dejavniki, delo na področju odstranjevanja invazivnih zelišč in rastlin, druga kultivacijska dela, delo na področju ohranjanja in razmnoževanja genskega bazena gozdnih dreves ter delo na področju vzdrževanja gozdnega transportnega omrežja za namene izvajanja kultivacijskih dejavnosti. Gre za poklicno dejavnost, osredotočeno na trajnostno gospodarjenje z gozdovi na način in v obsegu, v katerem se ohranjajo njihova biotska raznovrstnost, odpornost, proizvodna in obnovitvena zmogljivost, življenjska doba ter sposobnost izpolnjevanja proizvodnih, socialnih in ekoloških funkcij gozdov. Gre za diferencirano gospodarjenje z gozdovi, ki upošteva raznolike naravne, rastlinske, gospodarske, gospodarske in družbene pogoje in zahteve, ki se uporabljajo pri razvoju in izvajanju programa varstva gozdov, ter postopke po posebnih predpisih za odpravo posledic izrednih razmer in nepredvidene škode v gozdovih.

Način oddaje
Po elektronski pošti:
https://josephine.proebiz.com/sk/tender/80370/summary
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Elektronska predložitev: zahtevana
https://josephine.proebiz.com/sk/tender/80370/summary
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Javno naročilo vključuje sklenitev okvirnega sporazuma
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
Ni na voljo
Metoda oddaje
Cena
Ocenjena vrednost
1,279,000.00 EUR
Končna pogodbena vrednost
Ni na voljo
Oddaja naročil
Ni na voljo
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.