Publications Office of the EU
D-Hohenstein-Ernstthal: Gradbena dela na srednji šoli - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta stran vsebuje samodejno ustvarjeno vsebino za izboljšanje najdljivosti in dostopnosti

- označuje kode CPV, izpeljane iz besedila postopka

D-Hohenstein-Ernstthal: Gradbena dela na srednji šoli

  • Uverejnené
    08/11/2011
  • Rok
    29/11/2011
  • Odpiranje ponudb
    29/11/2011
  • Oddano
    20/12/2011
  • Danes
    04/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Works
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Stadtverwaltung Hohenstein-Ernstthal, Bauamt
Kraj izvajanja
NUTS code: DED45 Zwickau
Naslov kupca
NUTS code: Ni na voljo
Gospodarska panoga (glavna CPV)
45214220 Gradbena dela na srednji šoli
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
262,000.00 EUR
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
295,599.81 EUR
Referenčna številka ponudbe
SARI11/12_NP02/L07
Opis

Ca. 800 m² abgehängte Decke aus Aluminium Conturraster, gelocht, mit Unterkonstruktion;
Ca. 1 700 m² abgehängte Akustikdecke;
Ca. 570 m² abgehängte Gipskartondecke;
Ca. 940 m² Metallständerwände in verschiedenen Wandstärken;
Ca. 300 m² Vorwände;
Ca. 470 m² Verkofferungen;
1 Stück geflatete Designdecke (Grundfläche ca. 140 m²);
Werksplanungen und statische Nachweise für alle Unterhangdecken.

Način oddaje
Ponudbe ali prijave za sodelovanje je treba poslati na naslov:
Uradno ime: Stadtverwaltung Hohenstein-Ernstthal, Bauamt
Poštni naslov: Altmarkt 41
Kraj: Hohenstein-Ernstthal
Poštna številka: 09337
Krajina: DEU
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Obvestilo vključuje javno naročilo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
29/11/2011 11:00
Kraj izvajanja
Metoda oddaje
The most economic tender
Ocenjena vrednost
262,000.00 EUR
Končna pogodbena vrednost
295,599.81 EUR
Oddaja naročil
Uradno ime: Plesch & Seidel GmbH
Poštni naslov: Auerbacher Straße 93
Kraj: Klingenthal
Poštna številka: 08248
Krajina: DEU
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.