Publications Office of the EU
Romunija-Bucuresti: Vrtnine, sadje in lupinarji - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Romunija-Bucuresti: Vrtnine, sadje in lupinarji

  • Uverejnené
    04/05/2016
  • Rok
    15/06/2016
  • Odpiranje ponudb
    16/06/2016
  • Oddano
    25/07/2016
  • Danes
    01/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Supplies
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Sector 1
Kraj izvajanja
NUTS code: RO321 Bucureşti
Naslov kupca
NUTS code: Ni na voljo
Gospodarska panoga (glavna CPV)
03220000 Vrtnine, sadje in lupinarji
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
649,462.00 RON
Referenčna številka ponudbe
Ni na voljo
Opis

Furnizarea de legume, fructe proaspete conform cerintelor caietului de sarcini si asigurarea transportului catre Complexele de Servicii Sociale, Centrele de Asistare si Ingrijire, Centrul de Primire Urgente, Case de tip Familial si CRRN din subordinea DGASPC Sector 1.
Valoarea estimata a contractului pana la 31.12.2016 este de 550 136,10 RON fara TVA si reprezinta valoarea estimata a prezentei proceduri (in functie de care se vor elabora si evalua ofertele).
Valoarea estimata a contractului ce contine si val posibilelor suplimentari este de 825 204,19 RON fara TVA.

Način oddaje
Ni na voljo
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Obvestilo vključuje javno naročilo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
16/06/2016 10:00
Kraj izvajanja
Metoda oddaje
Lowest price
Ocenjena vrednost
Ni na voljo
Končna pogodbena vrednost
649,462.00 RON
Oddaja naročil
Uradno ime: Alcomprod Trans
Poštni naslov: Intrarea Gavana nr. 1 ,sector 1
Kraj: Bucuresti
Poštna številka: 600151
Krajina: ROU
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.