Publications Office of the EU
Provision of Quality Review Workshop Development, Facilitation and Reporting (Mary Immaculate College) - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Provision of Quality Review Workshop Development, Facilitation and Reporting (Mary Immaculate College)

  • Uverejnené
    30/09/2025
  • Rok
    27/10/2025
  • Odpiranje ponudb
    28/10/2025
  • Danes
    01/09/2026
Status
Oddaja ponudb je zaključena
Vrsta naročila
Services
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Mary Immaculate College
Kraj izvajanja
NUTS code: Več krajev izvedbe
Naslov kupca
NUTS code: IE051 Mid-West
Gospodarska panoga (glavna CPV)
72224200 Storitve načrtovanja na področju sistemskega zagotavljanja kakovosti
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
50,000.00 EUR
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Referenčna številka ponudbe
Ni na voljo
Opis

Mary Immaculate College require the services of a professional facilitator to guide the Internal Quality Review Teams (IRQTs) through the initial planning for the Quality Review Self-Assessment phase

Način oddaje
Po elektronski pošti:
https://www.etenders.gov.ie/epps/cft/viewTenders.do?resourceId=6640997
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Elektronska predložitev: zahtevana
https://www.etenders.gov.ie/epps/cft/viewTenders.do?resourceId=6640997
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
28/10/2025 00:00
Metoda oddaje
Ni na voljo
Ocenjena vrednost
50,000.00 EUR
Končna pogodbena vrednost
Ni na voljo
Oddaja naročil
Ni na voljo
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.