Publications Office of the EU
D-Köln: Apno - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta stran vsebuje samodejno ustvarjeno vsebino za izboljšanje najdljivosti in dostopnosti

- označuje kode CPV, izpeljane iz besedila postopka

D-Köln: Apno

  • Uverejnené
    27/09/2012
  • Rok
    23/11/2012
  • Odpiranje ponudb
    26/11/2012
  • Oddano
    28/11/2012
  • Danes
    04/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Supplies
Predmet podaljšanja
No
Kupec
AVG Köln mbH
Kraj izvajanja
NUTS code: DEA23 Köln, Kreisfreie Stadt
Naslov kupca
NUTS code: Ni na voljo
Gospodarska panoga (glavna CPV)
44921200 Apno
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
482,250.00 EUR
Referenčna številka ponudbe
035/12 BM
Opis

Lieferung von Weißfeinkalk nach DIN 19611
CaO-Gehalt ca. 96 %, t 60 °C = 1-4 Min.
Qualität für Müllverbrennungsanlagenm

Način oddaje
Ni na voljo
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Javno naročilo vključuje sklenitev okvirnega sporazuma
Okvirni sporazum s/z single izvajalci dejavnosti
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
26/11/2012 00:00
oznaka CPV

44921200 - Apno

09000000 - Naftni derivati, goriva, električna energija in drugi viri energije

09100000 - Goriva

Metoda oddaje
Lowest price
Ocenjena vrednost
Ni na voljo
Končna pogodbena vrednost
482,250.00 EUR
Oddaja naročil
Uradno ime: Spenner Zement GmbH & Co. KG
Poštni naslov: Hüchtchenweg
Kraj: Erwitte
Poštna številka: 59597
Krajina: DEU
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.