Publications Office of the EU
Italija-Rim: Posebne storitve telefonskih omrežij za poslovno uporabo - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Italija-Rim: Posebne storitve telefonskih omrežij za poslovno uporabo

  • Oddano
    20/12/2017
  • Danes
    05/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Services
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Comando Generale dell’Arma dei Carabinieri – Centro Unico Contrattuale
Kraj izvajanja
NUTS code: IT Italia
Naslov kupca
NUTS code: ITI43 Roma
Gospodarska panoga (glavna CPV)
64214000 Posebne storitve telefonskih omrežij za poslovno uporabo
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
3,048,861.79
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
3,048,861.79 EUR
Referenčna številka ponudbe
Ni na voljo
Opis

Procedura negoziata ex art. 63 co. 2, lett. b, sub. 3 del D. Lgs. 50/2016 per completare sul territorio nazionale l’attivazione del “112 NUE integrato” presso 28 Comandi provinciali/Gruppi e 102 Compagnie dipendenti nelle regioni Abruzzo, Basilicata, Calabria, Emilia Romagna, Molise, Sardegna, Toscana e Veneto.

Način oddaje
Ni na voljo
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Not applicable
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
Ni na voljo
Kraj izvajanja
Metoda oddaje
Lowest price
Ocenjena vrednost
3,048,861.79
Končna pogodbena vrednost
3,048,861.79 EUR
Oddaja naročil
Uradno ime: Telecom Italia S.p.A.
Poštni naslov: via Gaetano Negri 1
Kraj: Milano
Poštna številka: 20123
Krajina: ITA
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.