Publications Office of the EU
Francija-Marseille: Avtobusi za javni promet - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta stran vsebuje samodejno ustvarjeno vsebino za izboljšanje najdljivosti in dostopnosti

- označuje kode CPV, izpeljane iz besedila postopka

Francija-Marseille: Avtobusi za javni promet

  • Uverejnené
    30/07/2016
  • Rok
    30/08/2016
  • Oddano
    06/03/2017
  • Danes
    01/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Services
Predmet podaljšanja
Yes
Kupec
Régie des transports de Marseille
Kraj izvajanja
NUTS code: FRL04 Bouches-du-Rhône
Naslov kupca
NUTS code: FRL04 Bouches-du-Rhône
Gospodarska panoga (glavna CPV)
34121100 Avtobusi za javni promet
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
303,000.00 EUR
Referenčna številka ponudbe
EM/FG 16S0081
Opis

La présente consultation vise la passation d'un accord-cadre ayant pour objet le service régulier de desserte par autobus sur les Communes de Marseille et Septémes, en service de jour (L. 121-L. 122). Il s'agit d'un accord-cadre à passer selon une procédure négociée, en application des articles 26 et 74 du décret no 2016-360 du 25.3.2016 relatif aux marchés publics. L'accord-cadre à passer est un marché de service. Il se réfère au cahier des clauses administratives générales applicable aux marchés de fournitures et services (CCAG/FCS) approuvé par l'arrêté du 19.1.2009.

Način oddaje
Ponudbe ali prijave za sodelovanje je treba poslati na naslov:
Uradno ime: La régie des transports de Marseille
Nacionalna registracijska številka: 05980406200053
Poštni naslov: 3 rue Paul Langevin
Kraj: Marseille
Koda NUTS: FR814
Poštna številka: 13013
Krajina: FRA
Kontaktna oseba: Entité marchés publics — bureau n° 25
Glavni naslov: https://www.achatpublic.com
Po elektronski pošti:
https://www.achatpublic.com/sdm/ent/gen/ent_detail.do?PCSLID=CSL_2016_xsipdaW0Sc
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Javno naročilo vključuje sklenitev okvirnega sporazuma
Okvirni sporazum s/z single izvajalci dejavnosti
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
Ni na voljo
Kraj izvajanja
oznaka CPV

34121100 - Avtobusi za javni promet

60000000 - Prevozne storitve (razen prevoza odpadkov)

60100000 - Storitve cestnega prevoza

Metoda oddaje
The most economic tender
Ocenjena vrednost
Ni na voljo
Končna pogodbena vrednost
303,000.00 EUR
Oddaja naročil
Uradno ime: SNT Suma
Poštni naslov: RD 113
Kraj: Rognac
Poštna številka: 13340
Krajina: FRA

Uradno ime: SAS Les rubans Bleus Pastouret
Poštni naslov: 610 chemin du Littoral
Kraj: Marseille
Poštna številka: 13016
Krajina: FRA
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.