Publications Office of the EU
Fourniture de produits chimiques de traitement des eaux - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Fourniture de produits chimiques de traitement des eaux

  • Uverejnené
    02/05/2025
  • Rok
    02/06/2025
  • Odpiranje ponudb
    02/06/2025
  • Oddano
    04/09/2025
  • Danes
    02/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Supplies
Predmet podaljšanja
Yes
Kupec
Grand Besançon Métropole
Kraj izvajanja
NUTS code: Več krajev izvedbe
Naslov kupca
NUTS code: FRC21 Doubs
Gospodarska panoga (glavna CPV)
24962000 Kemikalije za pripravo vode
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
2,220,000.00 EUR
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
2,220,000.00 EUR
Podrobnosti so na voljo v vsakem sklopu
Število sklopov
7
Referenčna številka ponudbe
2024-FCS-DEA-0209
Opis

L'accord-cadre sera exécuté par la conclusion de marchés subséquents. Les prestations sont réglées par des prix unitaires. Les montants estimatifs sont indicatifs et comprennent la totalité des périodes de reconduction. Fournitures de réactifs de traitement des eaux : sels de fer et d'aluminium pour le traitement d'eaux usées, sel d'aluminium pour le traitement d'eau potable et réactif chimique pour l'élimination d'H2S dans le réseau d'assainissement

Način oddaje
Po elektronski pošti:
https://www.marches-securises.fr
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Elektronska predložitev: zahtevana
https://www.marches-securises.fr
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Javno naročilo vključuje sklenitev okvirnega sporazuma
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
02/06/2025 14:00
Kraj izvajanja
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.