Publications Office of the EU
Avstrija-Graz: Zdravstvene storitve - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Avstrija-Graz: Zdravstvene storitve

  • Uverejnené
    24/05/2022
  • Rok
    04/07/2022
  • Oddano
    18/07/2022
  • Danes
    03/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Services
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Arbeitsmarktservice Steiermark
Kraj izvajanja
NUTS code: AT22 Steiermark
Naslov kupca
NUTS code: AT22 Steiermark
Gospodarska panoga (glavna CPV)
85100000 Zdravstvene storitve
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
445,500.00 EUR
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
445,500.00 EUR
Referenčna številka ponudbe
141.122
Opis

Erstellung von Arbeitsmedizinischen Gutachten gemäß §§ 9, 10, 11 AlVG

Način oddaje
Ponudbe ali prijave za sodelovanje je treba poslati na naslov:
Uradno ime: Arbeitsmarktservice Steiermark
Nacionalna registracijska številka: 9110002553327
Poštni naslov: Babenbergerstraße 33
Kraj: Graz
Koda NUTS: AT22
Poštna številka: 8020
Krajina: AUT
Glavni naslov: www.ams.at
Po elektronski pošti:
https://ams.vergabeportal.at/Detail/126957
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
Ni na voljo
Kraj izvajanja
Metoda oddaje
Not applicable
Ocenjena vrednost
445,500.00 EUR
Končna pogodbena vrednost
445,500.00 EUR
Oddaja naročil
Uradno ime: BBRZ Österreich
Poštni naslov:
Kraj: Linz
Poštna številka:
Krajina: AUT
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.