Publications Office of the EU
Průtokový cytometr se sorterem - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Průtokový cytometr se sorterem

  • Uverejnené
    28/01/2025
  • Rok
    24/02/2025
  • Oddano
    28/04/2025
  • Danes
    04/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Supplies
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Vysoké učení technické v Brně
Kraj izvajanja
NUTS code: Več krajev izvedbe
Naslov kupca
NUTS code: CZ064 Jihomoravský kraj
Gospodarska panoga (glavna CPV)
38000000 Laboratorijska, optična in precizna oprema (razen očal)
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
4,545,000.00 CZK
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
4,544,000.00 CZK
Referenčna številka ponudbe
01/2025
Opis

Předmětem veřejné zakázky je dodávka průtokového cytometru se sortérem. Součástí dodávky je doprava, instalace zboží a zaškolení obsluhy. Podrobně je předmět veřejné zakázky vymezen technickými, obchodními a jinými smluvními podmínkami, které jsou součástí zadávací dokumentace.

Način oddaje
Po elektronski pošti:
https://www.tenderarena.cz/profil/zakazka/detail.jsf?id=768394
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Elektronska predložitev: zahtevana
https://www.tenderarena.cz/profil/zakazka/detail.jsf?id=768394
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
Ni na voljo
Metoda oddaje
Nabídková cena
Ocenjena vrednost
4,545,000.00 CZK
Končna pogodbena vrednost
4,544,000.00 CZK
Oddaja naročil
Uradno ime: BioTech a.s.
Poštni naslov:
Kraj: Praha - Strašnice
Poštna številka: 10800
Krajina:
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.