Publications Office of the EU
Avstrija-Dunaj: Avtomatski stroji za prodajo - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Avstrija-Dunaj: Avtomatski stroji za prodajo

  • Oddano
    13/03/2019
  • Danes
    01/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Supplies
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Wiener Linien GmbH & Co KG
Kraj izvajanja
NUTS code: AT130 Wien
Naslov kupca
NUTS code: AT130 Wien
Gospodarska panoga (glavna CPV)
42933000 Avtomatski stroji za prodajo
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Referenčna številka ponudbe
F57/119/2018/1
Opis

Lieferung von stationären Fahrscheinverkaufsautomaten (FAA) für den Ersatz im Grundnetz und der Neuausrüstung von Stationen des U – Bahn Neubaus in Wien.

Način oddaje
Ni na voljo
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Not applicable
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
Ni na voljo
Kraj izvajanja
Metoda oddaje
Lowest price
Ocenjena vrednost
Ni na voljo
Končna pogodbena vrednost
Ni na voljo
Oddaja naročil
Uradno ime: Conduent Business Solutions AG
Poštni naslov: Freiburgstraße 251
Kraj: Bern
Poštna številka: 3018
Krajina: CHE
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.