Publications Office of the EU
AOP24-4958- de levering van 1 of 2 HPGe clover-type detectoren - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta stran vsebuje samodejno ustvarjeno vsebino za izboljšanje najdljivosti in dostopnosti

- označuje kode CPV, izpeljane iz besedila postopka

AOP24-4958- de levering van 1 of 2 HPGe clover-type detectoren

  • Uverejnené
    15/05/2024
  • Rok
    17/06/2024
  • Oddano
    01/08/2024
  • Danes
    05/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Supplies
Predmet podaljšanja
Yes
Kupec
Katholieke Universiteit te Leuven
Kraj izvajanja
NUTS code: Več krajev izvedbe
Naslov kupca
NUTS code: BE242 Arr. Leuven
Gospodarska panoga (glavna CPV)
38000000 Laboratorijska, optična in precizna oprema (razen očal)
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
330,000.00 EUR
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Referenčna številka ponudbe
AOP24-4958
Opis

AOP24-4958_ levering van 1 of 2 HPGe clover-type detectoren

Način oddaje
Po elektronski pošti:
https://www.publicprocurement.be/supplier/enterprises/0/tendering-workspaces/publication-workspace-detail/2f4d1583-a084-4d1e-ad21-948af3b1fbb5/general
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Elektronska predložitev: zahtevana
https://www.publicprocurement.be/supplier/enterprises/0/tendering-workspaces/publication-workspace-detail/2f4d1583-a084-4d1e-ad21-948af3b1fbb5/general
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
Ni na voljo
Metoda oddaje
Merilo:
Vrsta: quality
Opis: Technische (meer)waarde en kwaliteit van het aangeboden toestel
Ponder (odstotek, točno) :
Merilo:
Vrsta: price
Opis: Bedrag van de offerte
Ponder (odstotek, točno) :
Merilo:
Vrsta: quality
Opis: Leveringstermijn
Ponder (odstotek, točno) :
Ocenjena vrednost
330,000.00 EUR
Končna pogodbena vrednost
Ni na voljo
Oddaja naročil
Uradno ime: Mirion Technologies (Canberra BNLS) NV
Poštni naslov:
Kraj: Zellik
Poštna številka:
Krajina:
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.