Publications Office of the EU
Norveška-Jessheim: Motorna vozila za posebne namene - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Norveška-Jessheim: Motorna vozila za posebne namene

  • Uverejnené
    05/04/2022
  • Rok
    12/05/2022
  • Odpiranje ponudb
    12/05/2022
  • Oddano
    02/06/2022
  • Danes
    05/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Supplies
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Øvre Romerike Innkjøpssamarbeid
Kraj izvajanja
NUTS code: NO082 Viken
Naslov kupca
NUTS code: NO082 Viken
Gospodarska panoga (glavna CPV)
34144000 Motorna vozila za posebne namene
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
1,821,000.00 NOK
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
1,821,000.00 NOK
Referenčna številka ponudbe
2022-06
Opis

The aim of the procurement is to procure a ski track preparation machine for Ullensaker Municipality.
The machine must be delivered in accordance with the requirements specification and function requirements stated in the tender documentation.

Način oddaje
Po elektronski pošti:
https://tendsign.no/doc.aspx?UniqueId=afkcqsbara&GoTo=Tender
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
12/05/2022 12:01
Kraj izvajanja
Metoda oddaje
The most economic tender
Ocenjena vrednost
1,821,000.00 NOK
Končna pogodbena vrednost
1,821,000.00 NOK
Oddaja naročil
Uradno ime: Owren AS
Poštni naslov: Postboks 25
Kraj: Vingrom
Poštna številka: 2607
Krajina: NOR
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.