Publications Office of the EU
PL-Wroclaw: Aparati za preverjanje in preskušanje - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

PL-Wroclaw: Aparati za preverjanje in preskušanje

  • Uverejnené
    05/06/2012
  • Rok
    11/07/2012
  • Odpiranje ponudb
    11/07/2012
  • Oddano
    08/08/2012
  • Danes
    31/08/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Supplies
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Politechnika Wrocławska
Kraj izvajanja
NUTS code: Ni na voljo
Naslov kupca
NUTS code: Ni na voljo
Gospodarska panoga (glavna CPV)
38500000 Aparati za preverjanje in preskušanje
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
486,640.91 PLN
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
577,485.00 PLN
Referenčna številka ponudbe
AC/BZP/84/12
Opis

Przedmiotem zamówienia jest dostawa aparatury badawczej wymienionej w SIWZ.

Način oddaje
Ni na voljo
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
11/07/2012 11:00
Kraj izvajanja
Ni na voljo
Metoda oddaje
Lowest price
Ocenjena vrednost
486,640.91 PLN
Končna pogodbena vrednost
577,485.00 PLN
Oddaja naročil
Uradno ime: G.U.N.T. Geratebau Gmbh
Poštni naslov: Hanskampring 15-17
Kraj: Barsbuettel
Poštna številka:
Krajina: DEU
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.