Publications Office of the EU
Češka-Šenov u Nového Jičína: Elektrika - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Češka-Šenov u Nového Jičína: Elektrika

  • Objavljeno
    12/06/2014
  • Uverejnené
    17/10/2014
  • Rok
    03/12/2014
  • Odpiranje ponudb
    03/12/2014
  • Oddano
    15/12/2014
  • Danes
    01/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Supplies
Predmet podaljšanja
No
Kupec
VOP CZ, s.p.
Kraj izvajanja
NUTS code: CZ080 Moravskoslezský kraj
Naslov kupca
NUTS code: Ni na voljo
Gospodarska panoga (glavna CPV)
09310000 Elektrika
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
40,000,000.00 CZK
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
25,583,750.00 CZK
Podrobnosti so na voljo v vsakem sklopu
Število sklopov
2
Referenčna številka ponudbe
052/3/2014
Opis

Předmětem veřejné dodávky jsou dodávky elektrické energie zemního plynu na rok 2015.

Način oddaje
Ni na voljo
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Javno naročilo vključuje sklenitev okvirnega sporazuma
Obvestilo vključuje javno naročilo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
03/12/2014 13:00
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.