Publications Office of the EU
E-Madrid: Elektrika, ogrevanje, sončna in jedrska energija - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta stran vsebuje samodejno ustvarjeno vsebino za izboljšanje najdljivosti in dostopnosti

- označuje kode CPV, izpeljane iz besedila postopka

E-Madrid: Elektrika, ogrevanje, sončna in jedrska energija

  • Uverejnené
    30/10/2012
  • Rok
    05/12/2012
  • Odpiranje ponudb
    12/12/2012
  • Danes
    04/09/2026
Status
Oddaja ponudb je zaključena
Vrsta naročila
Supplies
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Dirección General de la Agencia Estatal de Administración Tributaria
Kraj izvajanja
NUTS code: Ni na voljo
Naslov kupca
NUTS code: Ni na voljo
Gospodarska panoga (glavna CPV)
09300000 Elektrika, ogrevanje, sončna in jedrska energija
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
4,747,514.62 EUR
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Število sklopov
6
Referenčna številka ponudbe
12700082900
Opis

Suministro energía eléctrica alta/baja tensión varios edificios Servicios Centrales de la AEAT.

Način oddaje
Ponudbe ali prijave za sodelovanje je treba poslati na naslov:
Uradno ime: Dirección General de la Agencia Estatal de Administración Tributaria
Poštni naslov: C/ Lérida, 32-34
Kraj: Madrid
Poštna številka: 28020
Krajina: ESP
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for one or more lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
12/12/2012 12:00
Kraj izvajanja
Ni na voljo
oznaka CPV
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.