Publications Office of the EU
Francija-Méribel-les-Allues: Gradbena dela na hotelu - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Francija-Méribel-les-Allues: Gradbena dela na hotelu

  • Uverejnené
    12/10/2016
  • Rok
    30/12/2016
  • Danes
    01/09/2026
Status
Oddaja ponudb je zaključena
Vrsta naročila
Works
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Ville de Méribel-les-Allues
Kraj izvajanja
NUTS code: FRK27 Savoie
Naslov kupca
NUTS code: FRK27 Savoie
Gospodarska panoga (glavna CPV)
45212411 Gradbena dela na hotelu
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Referenčna številka ponudbe
20161006
Opis

Cession foncière avec charges d'un terrain du site le Belvédère.

Način oddaje
Ponudbe ali prijave za sodelovanje je treba poslati na naslov:
Uradno ime: Mairie des Allues
Poštni naslov: route de la Resse
Kraj: Les Allues
Koda NUTS: FR717
Krajina: FRA
Glavni naslov: http://www.mairiedesallues.fr
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
Ni na voljo
Kraj izvajanja
Metoda oddaje
The most economic tender
Ocenjena vrednost
Ni na voljo
Končna pogodbena vrednost
Ni na voljo
Oddaja naročil
Ni na voljo
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.