Publications Office of the EU
PL-Zamość: Transformatorji - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

PL-Zamość: Transformatorji

  • Oddano
    09/01/2012
  • Danes
    01/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Supplies
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Ni na voljo
Kraj izvajanja
NUTS code: PL812 Chełmsko-zamojski
Naslov kupca
NUTS code: Ni na voljo
Gospodarska panoga (glavna CPV)
31170000 Transformatorji
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
5,509,275.00
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
4,398,550.00 PLN
Referenčna številka ponudbe
ZPD/487-P/2011
Opis

Lp.
Nr zadania Parametry transformatora; opcja wyposażenia (OW); zamawiane ilości.
Moc Przekładnia OW Ilość.
[-] [kVA] [kV/kV] [-] [szt.].
1 1 25 15,75/0,42 B 92
2 40 15,75/0,42 A 92
3 2 63 15,75/0,42 A 22
4 100 15,75/0,42 A 94
5 3 160 15,75/0,42 A 33
6 250 15,75/0,42 A 13
7 400 15,75/0,42 C 12
Ogółem: 358.

Način oddaje
Ni na voljo
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Not applicable
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
Ni na voljo
Kraj izvajanja
Metoda oddaje
Lowest price
Ocenjena vrednost
5,509,275.00
Končna pogodbena vrednost
4,398,550.00 PLN
Oddaja naročil
Uradno ime: Schneider Electric Energy Poland Sp. z o.o.
Poštni naslov: ul. Żwirki i Wigury 52
Kraj: Mikołów
Poštna številka: 43-190
Krajina: POL
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.