Publications Office of the EU
Eksploatacja budowli piętrzących dla potrzeb retencjonowania wody w korytach rzek zlokalizowanych na terenie Regionalnego Zarządu Gospodarki Wodnej Lublin, Zarząd Zlewni Zamość - 4 części - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta stran vsebuje samodejno ustvarjeno vsebino za izboljšanje najdljivosti in dostopnosti

- označuje kode CPV, izpeljane iz besedila postopka

Eksploatacja budowli piętrzących dla potrzeb retencjonowania wody w korytach rzek zlokalizowanych na terenie Regionalnego Zarządu Gospodarki Wodnej Lublin, Zarząd Zlewni Zamość - 4 części

  • Uverejnené
    13/03/2024
  • Rok
    15/04/2024
  • Odpiranje ponudb
    15/04/2024
  • Oddano
    04/06/2024
  • Danes
    01/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Services
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie
Kraj izvajanja
NUTS code: Več krajev izvedbe
Naslov kupca
NUTS code: PL911 Miasto Warszawa
Gospodarska panoga (glavna CPV)
90721800 Storitve zaščite pred tveganji ali nevarnostmi naravnih nesreč
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
140,382.24 PLN
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
100,755.39 PLN
Podrobnosti so na voljo v vsakem sklopu
Število sklopov
4
Referenčna številka ponudbe
L.ROZ.2710.5.2024
Opis

Przedmiotem zamówienia jest Eksploatacja budowli piętrzących dla potrzeb retencjonowania wody w korytach rzek zlokalizowanych na terenie działania Zarządu Zlewni Zamość, Regionalny Zarząd Gospodarki Wodnej w Lublinie. Zamawiający podzielił zamówienie na 4 części, każda część stanowi oddzielny przedmiot za-mówienia. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla danej części zamówienia zawierają: Specyfikacja Techniczna Wykonania i Odbioru Robót (Załącznik nr 6 do SWZ); Przedmiary robót (Załączniki Nr 6.1 - 6.4 do SWZ), Opis przedmiotu zamówienia (Załącznik Nr 8 do SWZ).

Način oddaje
Po elektronski pošti:
https://www.przetargi.wody.gov.pl
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Elektronska predložitev: zahtevana
https://www.przetargi.wody.gov.pl
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
15/04/2024 09:15
Kraj izvajanja
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.