Publications Office of the EU
Poljska-Varšava: Arhitekturne, gradbeniške, inženirske in inšpekcijske storitve - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Poljska-Varšava: Arhitekturne, gradbeniške, inženirske in inšpekcijske storitve

  • Uverejnené
    10/06/2016
  • Rok
    16/08/2016
  • Oddano
    26/07/2017
  • Danes
    31/08/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Works
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Ni na voljo
Kraj izvajanja
NUTS code: Več krajev izvedbe
Naslov kupca
NUTS code: Ni na voljo
Gospodarska panoga (glavna CPV)
71000000 Arhitekturne, gradbeniške, inženirske in inšpekcijske storitve
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
29,741,400.00 PLN
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
8,971,620.00 PLN
Referenčna številka ponudbe
00907/WS/PW/PZL-DZA-WRI/B/2016
Opis

Przedmiotem zamówienia jest budowa sieci wodociągowej (magistrali wodociągowej) DN 400 mm o długości około 7,1 km doprowadzających wodę do SUW Stara Miłosna na terenie Dzielnicy Wesoła m. st. Warszawy z podziałem na 2 zadania, każde realizowane w dwóch etapach tj. Etap I – opracowanie kompletnej dokumentacji projektowej, Etap II – budowa.
Realizacja przedmiotowego zamówienia ma na celu doprowadzenie wody z Wodociągu Układu Centralnego (WUC), w oparciu o systemem przewodów magistralnych, do Stacji Uzdatniania Wody „Stara Miłosna” na terenie Dzielnicy Wesoła m.st. Warszawy.
Zadanie nr 1
Wykonanie sieci wodociągowej (magistrali wodociągowej) DN 400 mm L ca 6 850 m w ul. Łysakowskiej, ul. Kaczeńca, ul. J. Skrzyneckiego, ul. Kościuszkowców, ul. B. Czecha, ul. Trakt Brzeski i ul. Fabrycznej na terenie Dzielnic Wawer i Wesoła m.st. Warszawy.
Zadanie nr 2
Wykonanie sieci wodociągowej (magistrali wodociągowej) DN 400 mm L ca 250 m w ul. Fabrycznej na odcinku od projektowanej w ramach Zadania nr 1 magistrali DN 400 na wysokości skrzyżowania z ul. Gościniec do połączenia z układem wodociągowym Stacji Uzdatniania Wody „Stara Miłosna” na działce 699 z obrębu 8-07-15 na terenie Dzielnicy Wesoła m.st. Warszawy.

Način oddaje
Ni na voljo
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Obvestilo vključuje javno naročilo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
Preverite povezane dokumente za podrobnosti
Metoda oddaje
The most economic tender
Ocenjena vrednost
29,741,400.00 PLN
Končna pogodbena vrednost
8,971,620.00 PLN
Oddaja naročil
Uradno ime: 1) WUPRINŻ S.A.; 2) Wiertmar Sp. z o.o.
Poštni naslov: 1) ul. Straży Ludowej 35; 2) ul. Fabryczna 1 lok. 7
Kraj: 1) Poznań; 2) Kalisz
Poštna številka: 1) 60-465; 2) 62-800
Krajina: POL
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.