Publications Office of the EU
Italija-Teramo: Storitve upravljanja parkirišč in parkirnih hiš - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Italija-Teramo: Storitve upravljanja parkirišč in parkirnih hiš

  • Uverejnené
    17/05/2021
  • Rok
    16/06/2021
  • Odpiranje ponudb
    17/06/2021
  • Oddano
    19/05/2022
  • Danes
    01/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Services
Predmet podaljšanja
No
Kupec
COMUNE DI TERAMO
Kraj izvajanja
NUTS code: ITF12 Teramo
Naslov kupca
NUTS code: ITF12 Teramo
Gospodarska panoga (glavna CPV)
98351000 Storitve upravljanja parkirišč in parkirnih hiš
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
6,016,000.00 EUR
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
6,016,000.00 EUR
Referenčna številka ponudbe
Ni na voljo
Opis

Con Deliberazione di Giunta Comunale n. 316 del 28/11/2020 e successive determine a contrarre n. 635 del 16.04.2021 e n. 667 del 23.04.2021 questa Stazione Appaltante ha deciso di affidare in concessione il “Servizio di gestione della sosta a pagamento su aree scoperte pubbliche e di uso pubblico del Comune di Teramo”, comprensivo del servizio di ingegneria e architettura relativo a: “Aggiornamento del Piano Urbano del Traffico e Piano Urbano della mobilità sostenibile nell'ambito della Concessione di servizi per la gestione parcheggi a pagamento del Comune di Teramo”, ai sensi dell’art.183, comma 15, del D.Lgs.50/2016, con diritto di prelazione a favore del soggetto promotore, come meglio specificato nella proposta e nel progetto preliminare, presentati dal soggetto promotore Società Cooperativa Sociale Easy Help e posti a base di gara.

Način oddaje
Ponudbe ali prijave za sodelovanje je treba poslati na naslov:
Uradno ime: Comune di Teramo
Poštni naslov: via Carducci 33
Kraj: Teramo
Koda NUTS: ITF12
Poštna številka: 64100
Krajina: ITA
Glavni naslov: www.comune.teramo.it
Po elektronski pošti:
www.crabruzzo.pro-q.it
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
17/06/2021 09:30
Kraj izvajanja
Metoda oddaje
The most economic tender
Ocenjena vrednost
6,016,000.00 EUR
Končna pogodbena vrednost
6,016,000.00 EUR
Oddaja naročil
Uradno ime: EASY HELP Società Cooperativa Sociale
Poštni naslov:
Kraj: RECANATI
Poštna številka:
Krajina: ITA
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.