Publications Office of the EU
Dobava in montaža opreme za športna igrišča v mestu Pomorie in vasi Gaberovo, občina Pomorie, v okviru dveh sklopov - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta stran vsebuje samodejno ustvarjeno vsebino za izboljšanje najdljivosti in dostopnosti

- označuje samodejno prevedeno besedilo v jeziku iskanja

Dobava in montaža opreme za športna igrišča v mestu Pomorie in vasi Gaberovo, občina Pomorie, v okviru dveh sklopov

  • Uverejnené
    02/09/2026
  • Danes
    04/09/2026
  • Rok
    01/10/2026
  • Odpiranje ponudb
    02/10/2026
Status
Objavljeno
Vrsta naročila
Supplies
Predmet podaljšanja
No
Kupec
ОБЩИНА ПОМОРИЕ
Kraj izvajanja
NUTS code: Več krajev izvedbe
Naslov kupca
NUTS code: BG341 Бургас
Gospodarska panoga (glavna CPV)
43325000 Oprema za parke in otroška igrišča
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
80,531.90 EUR
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Število sklopov
2
Referenčna številka ponudbe
605947
Opis

Predmet tega naročila je imenovanje izvajalca za dobavo in montažo opreme za športno igrišče v Pomorieju in športno igrišče v Gaberovem v občini Pomorie glede na posebne potrebe naročnika. sklop №1: „Dobava in montaža opreme za športno igrišče na zemljišču I v 195 v skladu z načrtom Pomorie (PI 57491.504.66 v skladu s KK)“; sklop №2: „Dobava in namestitev opreme za športno igrišče na reguliranem območju I, q. 19 po načrtu vasi Gaberovo, obsht. Podroben opis vseh predvidenih dejavnosti in tehničnih značilnosti vsakega sklopa je določen v tehnični specifikaciji, priloženi dokumentaciji – Priloga № 1. ​​​​​​​

Način oddaje
Po elektronski pošti:
https://app.eop.bg/today/605947
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Elektronska predložitev: zahtevana
https://app.eop.bg/today/605947
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
02/10/2026 14:00
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.