Publications Office of the EU
The Provision of vending machine services - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

The Provision of vending machine services

  • Uverejnené
    04/09/2024
  • Rok
    07/10/2024
  • Odpiranje ponudb
    09/10/2024
  • Oddano
    08/01/2025
  • Danes
    01/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Supplies
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Dundalk Institute of Technology_1155
Kraj izvajanja
NUTS code: Več krajev izvedbe
Naslov kupca
NUTS code: IE061 Dublin
Gospodarska panoga (glavna CPV)
42933000 Avtomatski stroji za prodajo
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Referenčna številka ponudbe
Ni na voljo
Opis

The Provision of vending machine services

Način oddaje
Po elektronski pošti:
https://www.etenders.gov.ie/epps/cft/viewTenders.do?resourceId=4230532
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Elektronska predložitev: zahtevana
https://www.etenders.gov.ie/epps/cft/viewTenders.do?resourceId=4230532
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
09/10/2024 01:00
Metoda oddaje
Merilo:
Vrsta: cost
Opis: Cost @ 0%
Ponder (odstotek, točno) : 0
Merilo:
Vrsta: quality
Opis: Quality @ 100%
Ponder (odstotek, točno) : 100
Ocenjena vrednost
Ni na voljo
Končna pogodbena vrednost
Ni na voljo
Oddaja naročil
Uradno ime: Coca-Cola Hellenic Ireland Ltd
Poštni naslov:
Kraj: Dublin,
Poštna številka: D11 HY68
Krajina:
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.