Publications Office of the EU
Avstrija-Premstätten: Arhitekturne, gradbeniške, inženirske in inšpekcijske storitve - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta stran vsebuje samodejno ustvarjeno vsebino za izboljšanje najdljivosti in dostopnosti

- označuje kode CPV, izpeljane iz besedila postopka

- označuje samodejno prevedeno besedilo v jeziku iskanja

Avstrija-Premstätten: Arhitekturne, gradbeniške, inženirske in inšpekcijske storitve

  • Uverejnené
    02/08/2023
  • Rok
    28/08/2023
  • Oddano
    14/12/2023
  • Danes
    31/08/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Services
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Marktgemeinde Premstätten
Kraj izvajanja
NUTS code: AT22 Steiermark
Naslov kupca
NUTS code: AT22 Steiermark
Gospodarska panoga (glavna CPV)
71000000 Arhitekturne, gradbeniške, inženirske in inšpekcijske storitve
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
348,753.29 EUR
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
348,753.29 EUR
Referenčna številka ponudbe
Ni na voljo
Opis

Tržna občina Premstätten je edina lastnica nepremičnin EZ 378, KG 63262 Oberpremstätten, ki jo sestavljata parceli št. 195/2 in 195/3. Na teh zemljiščih se nahaja šolsko središče Premstätte. V nekaterih primerih namerava javni naročnik zaradi povečanja števila učencev razširiti in prenoviti šolski center.

Način oddaje
Po elektronski pošti:
https://gv.vergabeportal.at/Detail/158992
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
Ni na voljo
Kraj izvajanja
Metoda oddaje
The most economic tender
Ocenjena vrednost
348,753.29 EUR
Končna pogodbena vrednost
348,753.29 EUR
Oddaja naročil
Uradno ime: Architekturbüro Kampits & Gamerith ZT-GmbH
Poštni naslov: Gleisdorfergasse 4
Kraj: Graz
Poštna številka: 8010
Krajina: AUT
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.