Publications Office of the EU
Češka-Moravský Krumlov: Arhitekturne, inženirske in geodetske storitve - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Češka-Moravský Krumlov: Arhitekturne, inženirske in geodetske storitve

  • Uverejnené
    25/11/2022
  • Rok
    04/01/2023
  • Odpiranje ponudb
    04/01/2023
  • Oddano
    03/04/2023
  • Danes
    01/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Services
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Město Moravský Krumlov
Kraj izvajanja
NUTS code: CZ064 Jihomoravský kraj
Naslov kupca
NUTS code: CZ064 Jihomoravský kraj
Gospodarska panoga (glavna CPV)
71250000 Arhitekturne, inženirske in geodetske storitve
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
3,840,000.00 CZK
Referenčna številka ponudbe
Ni na voljo
Opis

Předmětem plnění tohoto zadávacího řízení je: zhotovení projektových dokumentací v dále uvedených stupních (projektová dokumentace v rozsahu pro vydání společného povolení a projektová dokumentace pro provádění stavby), a to v rozsahu podle platného stavebního zákona, tj. předmětem plnění je: zajištění inženýrské činnosti za účelem vydání společného povolení nebo ohlášení stavby; výkon autorského dozoru; veškeré navazující činnosti nezbytné pro vyhotovení projektových dokumentací a získání společného povolení pro budoucí veřejné zakázky stavebních prací s názvem „Revitalizace nám. T.G. Masaryka Moravský Krumlov“.

Način oddaje
Po elektronski pošti:
https://nen.nipez.cz/profil/mestomoravskykrumlov
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
04/01/2023 08:00
Kraj izvajanja
Metoda oddaje
The most economic tender
Ocenjena vrednost
Ni na voljo
Končna pogodbena vrednost
3,840,000.00 CZK
Oddaja naročil
Uradno ime: Atelier 99 s.r.o.
Poštni naslov: Purkyňova 71/99
Kraj: Brno, Královo Pole
Poštna številka: 612 00
Krajina: CZE
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.