Publications Office of the EU
Latvija-Ventspils: Operacijske mize - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Latvija-Ventspils: Operacijske mize

  • Uverejnené
    18/10/2018
  • Rok
    16/11/2018
  • Odpiranje ponudb
    16/11/2018
  • Oddano
    11/01/2019
  • Danes
    01/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Supplies
Predmet podaljšanja
No
Kupec
SIA "Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca"
Kraj izvajanja
NUTS code: LV003 Kurzeme
Naslov kupca
NUTS code: LV003 Kurzeme
Gospodarska panoga (glavna CPV)
33192230 Operacijske mize
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
79,400.00 EUR
Referenčna številka ponudbe
ZRS 2018/30 ERAF
Opis

Operāciju galdu piegāde, uzstādīšana un personāla apmācība.

Način oddaje
Ponudbe ali prijave za sodelovanje je treba poslati na naslov:
Uradno ime: SIA "Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca"
Nacionalna registracijska številka: LV 40003246
Poštni naslov: Inženieru iela 60
Kraj: Ventspils
Koda NUTS: LV003
Poštna številka: LV-3601
Krajina: LVA
Kontaktna oseba: Baiba Putniņa
Glavni naslov: http://www.ziemelkurzemesslimnica.lv
Po elektronski pošti:
https://www.eis.gov.lv
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
16/11/2018 14:00
Kraj izvajanja
Metoda oddaje
Lowest price
Ocenjena vrednost
Ni na voljo
Končna pogodbena vrednost
79,400.00 EUR
Oddaja naročil
Uradno ime: SIA "Arbor Medical Korporācija"
Poštni naslov: Meistaru iela 7, Valdlauči, Ķekavas pag.
Kraj: Ķekavas nov.
Poštna številka: LV-1076
Krajina: LVA
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.