Publications Office of the EU
Poljska-Tarnowskie Góry: Storitve vzdrževanja cestne razsvetljave - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Poljska-Tarnowskie Góry: Storitve vzdrževanja cestne razsvetljave

  • Oddano
    31/12/2020
  • Danes
    31/08/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Services
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Gmina Tarnowskie Góry
Kraj izvajanja
NUTS code: PL229 Gliwicki
Naslov kupca
NUTS code: PL229 Gliwicki
Gospodarska panoga (glavna CPV)
50232100 Storitve vzdrževanja cestne razsvetljave
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
908,587.20
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
800,936.64 PLN
Referenčna številka ponudbe
BZP.271.56.2020
Opis

Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi utrzymania w stałej sprawności technicznej oświetlenia drogowego zlokalizowanego na terenie gminy Tarnowskie Góry zapewniającej w porze wieczorno-nocnej ciągłości oświetlenia ulic, placów, skwerów, otwartych parków i zieleńców oraz chodników i przejść dla pieszych znajdujących się na terenie gminy Tarnowskie Góry w 2021 r.

Način oddaje
Ni na voljo
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Not applicable
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
Ni na voljo
Kraj izvajanja
Metoda oddaje
Lowest price
Ocenjena vrednost
908,587.20
Končna pogodbena vrednost
800,936.64 PLN
Oddaja naročil
Uradno ime: Tauron Nowe Technologie S.A.
Poštni naslov: ul. Powstańców Śląskich 20
Kraj: Wrocław
Poštna številka: 53-314
Krajina: POL
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.