Publications Office of the EU
Norveška-Jaren: Storitve razvoja programske opreme za oblikovanje vzorcev - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Norveška-Jaren: Storitve razvoja programske opreme za oblikovanje vzorcev

  • Uverejnené
    24/11/2020
  • Rok
    12/01/2021
  • Odpiranje ponudb
    12/01/2021
  • Oddano
    08/02/2021
  • Danes
    05/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Services
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Politiets fellestjenester
Kraj izvajanja
NUTS code: NO Norge
Naslov kupca
NUTS code: NO Norge
Gospodarska panoga (glavna CPV)
72212941 Storitve razvoja programske opreme za oblikovanje vzorcev
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
1,600,000.00 NOK
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
1,600,000.00 NOK
Referenčna številka ponudbe
20/104183
Opis

This procurement will cover the need of Politiets fellestjenester (PFT) and Forsvarsmateriell (FMA) (the Norwegian Police Share Services and the Norwegian Defence Materiel Agency) in pattern development, portfolio building, consulting and product development.
The client will have control of their own ready-made pattern for the majority of the clothing products.

Način oddaje
Ponudbe ali prijave za sodelovanje je treba poslati na naslov:
Uradno ime: Politiets fellestjenester
Nacionalna registracijska številka: 974 761 157
Poštni naslov: Postboks 116
Kraj: Jaren
Koda NUTS: NO
Poštna številka: 2714
Krajina: NOR
Kontaktna oseba: Anne Lise Westlie
Glavni naslov: http://www.politiet.no
Po elektronski pošti:
http://eu.eu-supply.com/app/rfq/rwlentrance_s.asp?PID=286590&B=POLITIET
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Javno naročilo vključuje sklenitev okvirnega sporazuma
Okvirni sporazum s/z single izvajalci dejavnosti
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
12/01/2021 12:00
Kraj izvajanja
Metoda oddaje
The most economic tender
Ocenjena vrednost
1,600,000.00 NOK
Končna pogodbena vrednost
1,600,000.00 NOK
Oddaja naročil
Uradno ime: TeKon AS
Poštni naslov: Naustdalsvegen 5
Kraj: Førde
Poštna številka: 6800
Krajina: NOR
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.