Publications Office of the EU
Belgija-Perwez: Razno pohištvo in oprema - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Belgija-Perwez: Razno pohištvo in oprema

  • Uverejnené
    13/03/2020
  • Rok
    09/04/2020
  • Odpiranje ponudb
    09/04/2020
  • Oddano
    14/10/2020
  • Danes
    03/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Supplies
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Association chapitre XII «Val d’Orbais»
Kraj izvajanja
NUTS code: BE31 Prov. Brabant wallon
Naslov kupca
NUTS code: BE31 Prov. Brabant wallon
Gospodarska panoga (glavna CPV)
39150000 Razno pohištvo in oprema
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
987,612.31 EUR
Podrobnosti so na voljo v vsakem sklopu
Število sklopov
19
Referenčna številka ponudbe
2020-048
Opis

Ensemble total des fournitures d'aménagement et de matériel dans le cadre de l'ouverture d'une nouvelle maison de repos et de soins.

Način oddaje
Po elektronski pošti:
https://eten.publicprocurement.be
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
09/04/2020 18:00
Kraj izvajanja
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.