Publications Office of the EU
Španija-Barakaldo: Nekemično medicinsko potrošno blago za enkratno uporabo in hematološko potrošno blago - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Španija-Barakaldo: Nekemično medicinsko potrošno blago za enkratno uporabo in hematološko potrošno blago

  • Uverejnené
    10/05/2021
  • Rok
    09/06/2021
  • Odpiranje ponudb
    10/06/2021
  • Danes
    05/09/2026
Status
Oddaja ponudb je zaključena
Vrsta naročila
Supplies
Predmet podaljšanja
Yes
Kupec
Osakidetza
Kraj izvajanja
NUTS code: ES213 Bizkaia
Naslov kupca
NUTS code: ES España
Gospodarska panoga (glavna CPV)
33141000 Nekemično medicinsko potrošno blago za enkratno uporabo in hematološko potrošno blago
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Referenčna številka ponudbe
2021/01048
Opis

Adquisición de material de osteosíntesis para la OSI Barakaldo-Sestao.
Se ofertan treinta y dos lotes (ver Pliegos Técnicos).

Način oddaje
Ponudbe ali prijave za sodelovanje je treba poslati na naslov:
Uradno ime: Osakidetza
Nacionalna registracijska številka: S5100023J
Poštni naslov: Avenida Miranda, 5
Kraj: Barakaldo
Koda NUTS: ES
Poštna številka: 48902
Krajina: ESP
Kontaktna oseba: Agurne Insunza
Glavni naslov: https://www.contratacion.euskadi.eus/informacion-general-perfil-contratante/w32-kpeperfi/es/?idioma=es
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
10/06/2021 12:00
Kraj izvajanja
Metoda oddaje
The most economic tender
Ocenjena vrednost
Ni na voljo
Končna pogodbena vrednost
Ni na voljo
Oddaja naročil
Ni na voljo
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.